2024. július 27., szombat
Olga névnapja

Szoboszlai bombagól a West Ham ellen az angol Ligakupában! Videó

2023-12-20 22:41 | Nézettség: 508
Hatalmas gólt szerzett Szoboszlai Dominik az angol Ligakupában a West Ham ellen. Ezzel a magyar válogatott csapatkapitánya már négy gólnál és három gólpassznál jár ha minden sorozatot figyelembe veszünk új csapatánál, a Liverpoolnál.

A Liverpool a West Hammel csapott össze a Ligakupa elődöntőjébe jutásért, ahol a vörösök 5-1re nyertek. Dominik egy gyönyörű átlövéssel szerezte meg a vezetést a Liverpoolnak a 28. percben, a csapatok 1-0-ás Liverpool vezetéssel mentek az öltözőbe.

A második félidőben aztán hengerelt a Pool, Curtis Jones az 56. és a 84. percben volt eredményes, Gakpo a 71. percben talált be, majd a Szoboszlai helyére a 60. percben beálló  Szalah a mérkőzés hajrájában volt eredméynes. A West Ham részéről Bowen szépített a 77. percben.

Így a Liverpool jutott tovább. Nézd meg Dominik gólját!