2024. július 27., szombat
Olga névnapja

Hatalmas lépés az EB felé! Belgrádban győztük le a szerbeket!

2023-09-08 07:34 | Nézettség: 545
Az Európa-bajnoki-selejtezősorozat 5. fordulójában a magyar labdarúgó-válogatott Belgrádba látogatott és Szebiával játszott. A két eddig veretlen csapat mérkőzésén a magyar válogatott szerezte meg a három pontot, miután hátrányból fordítva 2–1 legyőzte Szerbiát.

A győzelemmel a fiúk hatalmas lépést tettek a 2024-es Európa-bajnokság felé. Tulajdonképpen három perc kelett a fordításhoz, majd a második félidőben remekül védekezve és Dibusz Dénes bravurjaival megnyertük a mérkőzést. A selejtezők félidejében 3 pont előnnyel vezetjük a csoportot

Magabiztosan ketdett a magyar válogatot de Szalai Attila öngóllalmár a 10. percben hátrányba került. Szerencsére a szoboszlai Dominik által vezetett csapat nem tört meg, a 34. percben Varga Barnabás révén, szintén egy szerecsés góllal egyenlített, majd 2 perccel később később egy szöglet után Willi Orbán szerezte meg a vezetést. és mint később kiderült a győzelnet jelentő gólt.