2024. október 7., hétfő
Amália névnapja

Találatok erre:

Agentína világbajnok! - Így emelte magasba Messi a vb-trófeát

Lionel Messi emelhette magasba a világbajnoki trófeát, miután Argentína 3–3-as döntetlent követően tizenegyesekkel legyőzte Franciaországot a döntőben.
Megnézem a videót
Újra itt van Indiana Jones, ezt soha nem lehet megunni?

Megérkezett az Indiana Jones és A Sors Tárcsája című film első magyar előzetese. A film főszerepében természetesen Harrison Ford, a hazai bemutatóra azért még egy jó fél évet várni kell, egészen 2023. június 29.-ig. De addig is nézzük az előzetest.
Dancsó celebreklámokat elemez!

Dancsó Péter legújabb videójában reklámokat elemez és komentál a megszokott , jól ismert módon. Itt nem lehet hibázni, kiszúrja Dr. betüket a "reptéri" ellenőrzésnél. Mit iszik Ördög Nóra? Nézd meg és kiderül!
Horvátország harmadik, az ezüst után bronzérmet szereztek Modricék

Lejátszották a harmadik helyért a Horvátország - Marokkó mérkőzést, melyen déli szomszédaink nyertek 2-1re.
Bereczki Zoltán karácsonyi dalával hódit az neten: Ez lesz az a karácsony

Bereczki Zoltán meglepte rajongóit egy karácsonyi számmal, melynek a zenéjét is ő szerzte, a szöveget pedig Lombos Márton írta. A szám címe: Ez lesz az a karácsony.
Árpa Attila a Sunday Brunchban mesél tengeren túli feladatairól és a Nagy Ő kulisszatitkairól

Csiby Gergely vendége volt a legutóbbi magyar Nagy Ő , azaz Árpa Attila, aki mesélt tengerentúli feladatairól, melyek most várnak rá. Árpa a Sunday Brunch műsorában jelenti be: lehetőséget kapott arra, hogy magyar rendezőként filmet forgathasson Amerikában. A filmrendező hamarosan indul a forgatásra New Mexikóba.
Itt a vége - Schobert Norbi kiszáll?!

Atombomba - mi a helyzet Shobert Norbi üzleteivel? Miért zártak be Norbi üzletei? A témát járta körbe a Három-harmad YouTube csatornája. Nézzük, mi történik Schobert Norbert háza tájékán!
A karácsony története

Mi is a karácsony és honnan ered a története? Miért ünnepeljük a karácsonyt és miért olyan szent ünnep? Karácsony története és eredete.
Nagyon egyszerű és olcsó szendvics karácsonyra

Olcsón és gyorsan így készíthet ízletes, változatos, hideg, eredeti, könnyű és olcsó szendvicseket, amelyek ideálisak az ünnepekre, karácsonyra új évre és partikra. Percek alatt elkészíthető mini szendvicsek néhány alapanyagból.
Előételek szendvicskenyérrel karácsonyra

Karácsonyi szendvicsek készítése gyorsan, változatosan és egyszerűen! Percek alatt elkészíthető gyors és egyszerű vacsoraparti szendvicsek, amelyet imádni fognak a vendégek. Vendégváró szendvicsek, fantasztikusan gusztusosak, finomak és egyszerűen elkészíthetők! Így készíts parti szendvicseket az ünnepekre!